O nás

Spoločnosť SPECTRO APS spol. s r.o. bola založená v roku 1993. Je výhradným zástupcom nemeckej firmy SPECTRO Analytical Instruments, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom spektrometrov pre elementárnu analýzu. Na slovenskom trhu máme 125 zákazníkov s viac ako 170-timi prístrojmi.


Mobilné prístroje


produkty

SPECTRO iSORT

SPECTRO TEST

SPECTRO xSORT

SPECTRO PORT


Mobilné analyzátory kovov sa viac ako 30 rokov používali k overeniu a určeniu materiálov priamo na mieste. Rýchly vývoj v technológiach týchto prístrojov vedie k značným pokrokom v aplikačných možnostiach.

Firma SPECTRO ako technologický líder tento trh od začiatku vytvárala a formovala. Ako celosvetový líder v tejto oblasti je SPECTRO jedinou firmou, ktorá ponúka kompletnú ponuku výrobkov pre veľa rôznorodých úloh analýzy kovových materiálov priamo na mieste.

Súčasný rozsah aplikácií pre mobilné analyzátory kovov už dávno presahuje pôvodné, avšak stále sa vyžaduje kritické triedenie materiálov. Požadované analytické úlohy ako je komplexná analýza materiálov na laboratórnej úrovni alebo stanovenie dusíku v duplexných oceliach len zvýrazňuje moderné možnosti analýzy kovov priamo na mieste.

Kompletná rada výrobkov SPECTRO ponúka optimálny výber prístrojov pre individuálne požiadavky kontroly. Správny výber prístroja zaručuje optimálne výsledky. Všetky prístroje firmy SPECTRO majú spoločné rysy ako robustnosť a odolná konštrukcia, najvyšší analytický výkon vo svojej triede a intuitívna obsluha.

Princíp činnosti iskrového OES spektrometra

Princíp činnosti ED-XRF spektrometra


Kontaktný formulár

Meno *
Telefón *
E-mail *
Firma
Text
Kód
* povinné údaje