O nás

Spoločnosť SPECTRO APS spol. s r.o. bola založená v roku 1993. Je výhradným zástupcom nemeckej firmy SPECTRO Analytical Instruments, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom spektrometrov pre elementárnu analýzu. Na slovenskom trhu máme 125 zákazníkov s viac ako 170-timi prístrojmi.


Indukčne viazaná plazma


produkty

SPECTRO ARCOS II

SPECTRO GENESIS

SPECTRO BLUE


Za posledných 25 rokov sa stali opticky emisné spektrometre s indukčne viazanou plazmou nepostradateľným nástrojom pre chemickú elementárnu analýzu. Ich jednoduché použitie, vysoká citlivosť a presnosť plus relatívna nezávislosť na vplyvoch matrice urobili z ICP OES systémov správnu voľbu pre široký rozsah aplikácií.

 

Od doby, keď bolo predstavené prvé ICP sa firme SPECTRO podarilo udržovať stály vysoký štandard výkonu. Dnešný ICP spektrometer SPECTRO ARCOS má unikátny optický systém a je najvýkonnejšie, flexibilné a najrýchlejšie ICP, ktoré bolo doteraz vyrobené. SPECTRO GENESIS je prvý a jediný ICP OES spektrometer na trhu, ktorý je dodávaný s kompletnou sadou výrobcom kalibrovaných metód pre environmentálne a priemyslové aplikácie – skutočne „ zapni a analyzuj“ bez potreby vyvinutia metódy.


Kontaktný formulár

Meno *
Telefón *
E-mail *
Firma
Text
Kód
* povinné údaje