O nás

Spoločnosť SPECTRO APS spol. s r.o. bola založená v roku 1993. Je výhradným zástupcom nemeckej firmy SPECTRO Analytical Instruments, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom spektrometrov pre elementárnu analýzu. Na slovenskom trhu máme 125 zákazníkov s viac ako 170-timi prístrojmi.


Indukčne viazaná plazma MS


produkty

SPECTRO ICP MS


SPECTRO MS je hmotový spektrometer s dvakrát fokusovaným sektorovým poľom založený na Mattauch-Herzog geometrii s novou vyvinutou iónovou optikou a priekopníckou detektorovou technológiou. Je to jediný prístroj dostupný dnes na trhu, ktorý je schopný simultánneho merania kompletného hmotového spektra pre anorganickú spektrometriu od 6Li po 238U so stálym iónovým lúčom vchádzajúcim na detektor.

 

Flexibilita
Ukladanie dát kompletného hmotového spektra poskytuje bezprecedentnú flexibilitu vzhľadom vývoja metód a umožňuje neskoršie určovanie prvkov vo vzorke aj keď už vzorka neexistuje.

Analýza Izotopového Pomeru
SPECTRO MS je prvý hmotový ICP spektrometer schopný plne simultánne určiť nielen prvkové zloženie ale aj izotopové pomery v kompletnom hmotovom rozsahu od Li po U. Plne simultánne meranie môže viesť k jasne lepšej presnosti a k vývoju nových aplikačných oblastí.

Produktivita
Vysoký pomer priepustnosti vzoriek je kľúčom k rentabilite každého analytického prístroja. SPECTRO MS stavia úplne nový štandard v plne simultánnej analýze, jednoduchej obsluhe a najvyššej rentabilite.

Presnosť a Správnosť
S úžasným pomerom čítania jeho G3 iónovým detektorom, SPECTRO MS dosahuje vynikajúce detekčné limity a výbornú presnosť a správnosť meraní.

 


Kontaktný formulár

Meno *
Telefón *
E-mail *
Firma
Text
Kód
* povinné údaje